
Сталева дров'яна піч камін Kratki KOZA EPSILON вільностояча тривалого горіння для будинку дачі 8 кВт
66 755 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006591
Відправка з 03 травня 2026Вертикальна сучасна піч камін на дровах зі сталі Kratki KOZA EPSILON висока з верхньою нішою 8 кВт для повітряного опалення будинку дачі
KRATKI KOZA EPSILON — окремостояча піч простої форми з високоміцної сталі, яка є відмінним рішенням для людей, які люблять тепло, але не мають багато вільного простору в їхньому інтер'єрі. Сучасні технічні рішення забезпечують економічне та екологічне згоряння. Широке скло у дверцятах у поєднанні з великою камерою згоряння суттєво впливають на привабливий огляд вогню. Міцна сучасна ручка легко і щільно зачиняє двері. Завдяки цьому пристрій добре працює у будинках з рекуперацією. Практична полиця у верхній частині печі може бути використана для нагрівання чашки з кавою або чаєм, а також для використання ефірних олій для ароматизації приміщення. Пристрій відповідає вимогам Ecodesign та стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний викид CO.
Сучасний камін EPSILON – відмінне рішення для тих, хто шукає безпечний, зручний, екологічний пристрій із максимальним використанням енергії. Внутрішня частина печі облицьована інноваційним матеріалом Termotec, який акумулює тепло та підвищує температуру в печі. Під топкою розташована додаткова закрита камера, де прихована система зовнішнього підведення повітря. Решта простору може бути використана для зберігання деревини. Відкривається камера завдяки інтуїтивно зрозумілій системі push to open, яка не вимагає додаткової ручки.
Частинки палива згоряють завдяки дефлектору, що розширює шлях вихлопних газів. Цей процес підвищує ефективність згоряння та забезпечує краще використання енергії, тим самим зводячи до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу. Додатково на виході вихлопних газів встановлена заслінка, що виконує аналогічну функцію дефлектора, що ще більше підвищує ефективність пристрою.
Повітря подається зовні через вбудований повітрозабірник діаметром 100 мм. Сам забірник можна підключити до плити ззаду чи знизу. Він керується регулятором, розташованим під дверима, що унеможливлює помилки через неправильне використання. Весь механізм працює тихо та без збоїв. Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря – подається під колосникові ґрати; вторинний – через отвори у задній стінці.
Дверцята каміна обладнані термостійким керамічним склом, яке витримує температуру до 660°C. Корпус та передня панель печі також стійкі до дії високих температур за рахунок використання високоякісної сталі. Що також забезпечує стабільність усієї конструкції.
Піч легко підтримувати в чистоті завдяки знімним гратам та зольнику. Скло дверцят залишається чистим завдяки системі «чистого скла» (повітряна завіса відокремлює скло від камери).
У каміні є можливість встановлювати вихідний отвір димоходу у верхній та задній частині пристрою (для встановлення отвору ззаду потрібно купувати верхню кришку плити).
Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KOZA/EPSILON
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 82%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 6.0 – 9.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 255℃
Максимальна довжина колод: 30 см
Фізичні параметри:
Вага: 143 кг
Ширина: 59,5 см
Висота: 115,6 см
Глибина: 51,3 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А+
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,08%
Викид пилу: 16 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 8 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 108
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Зольник
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 143 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 255 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Номінальна потужність | 8 |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1156 мм |
| Глибина | 513 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 66 755 ₴






