
Класична камінна топка сталева на дровах Kratki Lucy Slim для опалення заміського будинку - 8 кВт чорний шамот
92 802 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006859
Відправка з 04 травня 2026Сталева топка для каміна вбудована на дровах для дачі Kratki Lucy Slim - 8 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Більш ефективне згоряння та триваліше підтримання температури завдяки футеровці камери згоряння керамічним матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру у топці.
Повне згоряння пилу забезпечується двома дефлекторами, які подовжують шлях вихлопних газів. Цей процес підвищує ефективність горіння, гарантує краще використання енергії та мінімізує викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Подача повітря до вставки здійснюється виключно ззовні завдяки вбудованому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання здійснюється дроселем з одним контролером під дверцятами, що виключає помилки неправильного використання. Вся система працює тихо та бездоганно.
У цій вставці реалізована потрійна система вентиляції камери згоряння. Первинне повітря, необхідне для розпалювання, подається під решітку. Вторинне повітря, яке забезпечує економічне та екологічне горіння, подається через отвори на задній стінці.
Додатково вставка оснащена системою чистого скла (повітряна завіса), що подає повітря безпосередньо до скла через канали з боків каміна. Таким чином, кисень постачається до верхньої частини камери згоряння, де відбувається допалювання газів, що утворилися під час згоряння деревини. Це також знижує викиди шкідливого CO в атмосферу.
Ця система повітроподачі дозволяє точно контролювати процес горіння.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина вставки оснащена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Пропоноване скло має сертифіковану якість і безпеку.
Спеціальний перфорований дизайн ручки запобігає її надмірному нагріванню, що підвищує комфорт використання каміна.
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Відмінна герметичність забезпечується завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі інертного газу. Сталеві елементи вирізані лазером та зігнуті за допомогою сучасного обладнання на верстатах з ЧПК.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign і обмеженням стандарту BImSchV 2, які визначають максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Спеціальна профільована нижня плита TERMOTEC робить камеру каміна більшою, що дозволяє помістити більше дров. Додатково використана мілка камера згоряння, яка знижує потребу в опалювальній потужності, тому камін ідеально підходить для невеликих житлових приміщень.
Рухома решітка та зольник дозволяють легко підтримувати чистоту вставки.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса), яка відокремлює скло від камери, завдяки чому скло залишається чистим та передає більше тепла в приміщення.
Вставку легко підняти завдяки регульованим ніжкам.
Модель оснащена рухомим вихлопним патрубком, що дозволяє уникнути покупки додаткових колін для встановлення. Це забезпечується легкою регуляцією кута підключення до димохідної системи.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Вставка з сучасною панорамною формою та мілкою камерою згоряння ідеально підходить для віталень невеликої площі та низької потреби в опалювальній потужності. Відмінно підходить для енергоефективних і пасивних будинків. Сучасні рішення забезпечують енергозбереження та роблять використання і очищення каміна дуже простим.
Вставка має одне декоративне скло, яке надає їй елегантного та сучасного вигляду. Така конструкція візуально збільшує фронтальну частину вставки та підкреслює вигляд вогню.
Дверцята вставки оснащені зручною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Lucy - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Lucy
- Ширина: 65.4 мм
- Висота: 128.2 мм
- Глибина: 33.5 мм
- Вага: 155 кг
- Діаметр димоходу: 160 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 3.0 - 10.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 35 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 155 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1282 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 654 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 654х1282х335 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 3.0 - 10.0 |
| Максимальна довжина поліней | 35 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | чорний |
- Ціна: 92 802 ₴






