
Широкоформатна топка для каміна вбудована Kratki Lucy камінна топка для заміського будинку - 16 кВт чорний шамот
117 254 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006879
Відправка з 04 травня 2026Класична камінна топка з повітряним опаленням на дровах Kratki Lucy - 16 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і фронтальна частина вставки стійкі до високих температур завдяки високоякісній сталі, що використовується у виробництві.
Ефективний процес горіння та підтримка температури для тривалого збереження тепла забезпечуються футеровкою камери згоряння матеріалом TERMOTEC – тепловим акумулятором, який підвищує температуру в камері згоряння.
Більш екологічне горіння завдяки системі подвійного дефлектора, яка подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається тільки ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря, вторинне повітря подається під решітку через отвори в задній стінці. Додатково передбачена система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварним швам, виконаним у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПК.
Фронтальна частина вставки оснащена жаростійкою керамікою, що витримує температуру до 660 °C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний рівень викиду CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Рухома решітка і зольник дозволяють легко очищати вставку.
Спеціальна перфорована конструкція ручки запобігає надмірному нагріванню, забезпечуючи комфорт використання каміна.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Можливість використання у різних монтажних умовах завдяки регульованим ніжкам і рухомому димоходу з регулюванням на 360°.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне жаростійке скло, яке витримує температуру до 660 °C, надає каміну сучасний та елегантний вигляд, візуально збільшує фронтальну частину вставки.
Елегантна та зручна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Lucy - 16 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Lucy
- Ширина: 99.9 мм
- Висота: 120.3 мм
- Глибина: 42 мм
- Вага: 213 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 16 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.0 - 20.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 213 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Широкоформатне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1203 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 999 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 999х1203х420 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.0 - 20.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | чорний |
- Ціна: 117 254 ₴




