
Сучасна камінна топка з повітряним опаленням Kratki Lucy топка зі сталі для каміна на дровах - 15 кВт чорний шамот
119 098 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006878
Відправка з 04 травня 2026Топка зі сталі для каміна з повітряним опаленням Kratki Lucy - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для збереження тепла на довший час забезпечується футеровкою камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло і підвищує температуру всередині.
Більш екологічне горіння завдяки системі подвійного дефлектора, що подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря здійснюється виключно ззовні через вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулювання повітря проводиться за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне та вторинне повітря подається під решітку через отвори на задній стінці. Додатково передбачена система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується міцними швами, виконаними в середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Передня частина вставки оснащена жаростійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Вставка відповідає стандарту Ecodesign і нормам BImSchV 2, що регулюють максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Рухома решітка та зольник дозволяють легко очищати вставку.
Спеціальний перфорований дизайн ручки захищає від надмірного нагрівання, підвищуючи комфорт використання каміна.
Система чистого скла зменшує осідання сажі.
Можливість використання в різних умовах монтажу завдяки регульованим ніжкам і рухомому вихлопному патрубку з регулюванням на 360 градусів.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне жаростійке скло, що витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи фронтальну частину вставки.
Елегантна та зручна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Lucy - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Lucy
- Ширина: 85.4 мм
- Висота: 134.6 мм
- Глибина: 42 мм
- Вага: 205 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.5 - 18.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 40 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 205 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1346 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 854 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 854х1346х420 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.5 - 18.5 |
| Максимальна довжина поліней | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | чорний |
- Ціна: 119 098 ₴




