
Повітряна камінна топка кутова для опалення будинку Kratki Maja топка з чавуну для каміна - 8 кВт права
71 148 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000127
Відправка з 04 травня 2026Чавунна кутова камінна топка для опалення будинку Kratki Maja права - 8 кВт
Чавунний камін MAJA — обігріває від 30 м² до 100 м²
Чавунний камін MAJA — ідеальне рішення для тих, хто прагне максимізувати тепло в своєму домі. Завдяки густо розташованим тепловим ребрам і стінкам топки, виготовленим із високоякісного чавуну товщиною 8 мм, забезпечується оптимальний розподіл тепла. Високий димар збільшує площу теплообміну між гарячими димовими газами та приміщенням, що ще більше підвищує ефективність пристрою.
Дефлектор подовжує шлях димових газів, дозволяючи спалювати частки палива, що значно підвищує ККД каміна. Ручне регулювання тяги димоходу здійснюється за допомогою вбудованого валу. Крім того, регулювання зольника вручну дозволяє ще краще керувати процесом горіння.
Камін MAJA відповідає стандартам Ecodesign і німецькому стандарту BImSchV 2.
Переваги
Комфорт у використанні
Камін MAJA гарантує також безпеку. Класичний фасад оснащений термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C, забезпечуючи тривалу та безпечну експлуатацію. Система чистого скла (повітряна завіса) зменшує накопичення сажі, зберігаючи скло чистим довше.
Зольник
Робить видалення залишків спаленого дерева надзвичайно простим і зручним.
Регулювання подачі повітря
Просте та інтуїтивне. Повітря подається вручну за допомогою регулятора для забезпечення правильного горіння.
Регулювання тяги димоходу
Ручне управління за допомогою вбудованого валу дозволяє краще контролювати процес горіння.
Декоративна огорожа
Утримує дрова від випадання та допомагає підтримувати чистоту навколо каміна.
Чавунний камін MAJA — це ідеальне поєднання ефективності, безпеки та комфорту.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Maja - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Maja
- Ширина: 67.5 мм
- Висота: 82.7 мм
- Глибина: 40.7 мм
- Вага: 138 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 3.0 - 10.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 33 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 138 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Висота | 827 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 675х827х407 мм |
| Глибина | 407 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 3.0 - 10.0 |
| Максимальна довжина поліней | 33 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 675 см |
- Ціна: 71 148 ₴



