
Чавунна кутова камінна топка тривалого горіння для опалення будинку Kratki Maja DECO ліва - 8 кВт
74 013 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002589
Відправка з 03 травня 2026Кутова топка із чавуну для каміна Kratki Maja DECO ліва - 8 кВт
Чавунний камін MAJA — обігріває від 30 м² до 100 м²
Чавунний камін MAJA — ідеальне рішення для тих, хто прагне максимізувати тепло в своєму домі. Завдяки густо розташованим тепловим ребрам і стінкам топки, виготовленим із високоякісного чавуну товщиною 8 мм, забезпечується оптимальний розподіл тепла. Високий димар збільшує площу теплообміну між гарячими димовими газами та приміщенням, що ще більше підвищує ефективність пристрою.
Дефлектор подовжує шлях димових газів, дозволяючи спалювати частки палива, що значно підвищує ККД каміна. Ручне регулювання тяги димоходу здійснюється за допомогою вбудованого валу. Крім того, регулювання зольника вручну дозволяє ще краще керувати процесом горіння.
Камін MAJA відповідає стандартам Ecodesign і німецькому стандарту BImSchV 2.
Переваги
Комфорт у використанні
Камін MAJA гарантує також безпеку. Класичний фасад оснащений термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C, забезпечуючи тривалу та безпечну експлуатацію. Система чистого скла (повітряна завіса) зменшує накопичення сажі, зберігаючи скло чистим довше.
Зольник
Робить видалення залишків спаленого дерева надзвичайно простим і зручним.
Регулювання подачі повітря
Просте та інтуїтивне. Повітря подається вручну за допомогою регулятора для забезпечення правильного горіння.
Регулювання тяги димоходу
Ручне управління за допомогою вбудованого валу дозволяє краще контролювати процес горіння.
Декоративна огорожа
Утримує дрова від випадання та допомагає підтримувати чистоту навколо каміна.
Чавунний камін MAJA — це ідеальне поєднання ефективності, безпеки та комфорту.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Maja DECO - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Maja DECO
- Ширина: 68.3 мм
- Висота: 82.7 мм
- Глибина: 40.8 мм
- Вага: 139 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 3.0 - 10.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 33 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове Деко
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 139 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 827 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 683х827х408 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 3.0 - 10.0 |
| Максимальна довжина поліней | 33 см |
| Стекло | ліве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 74 013 ₴








