
Вбудована камінна топка сталева кутова для заміського будинку Kratki Maja з водяним контуром - 8 кВт права
111 592 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM000000385
Сталева кутова камінна топка тривалого горіння Kratki Maja з водяним контуром - 8 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина камінної вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі в процесі виробництва.
Вбудовані димові труби та високий димохід збільшують площу теплообміну.
Регулювання тяги димоходу здійснюється за допомогою вбудованого демпфера.
Ручне управління процесом горіння виконується за допомогою регулятора зольника.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується завдяки міцним швам, виконаним у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПК.
Захист від перегріву завдяки вбудованій трубці охолодження - з'єднувач вхід/вихід 1/2”.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign і обмеженням німецького стандарту BImSchV 2, який регламентує максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Класичний фасад вставки оснащений термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
Рухома решітка і зольник дозволяють легко чистити вставку.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з двома скляними панелями, з'єднаними під кутом (без кронштейнів).
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Maja - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Maja
- Ширина: 67.5 мм
- Висота: 80.2 мм
- Глибина: 40.7 мм
- Вага: 138 кг
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 3.5 - 10.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 33 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 18 л
- Потужність водяного контура: 6 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 138 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 802 см |
| Глибина | 407 см |
| Ширина | 675 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 675х802х407 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 3.5 - 10 |
| Місткість води (l) | 18 |
| Максимальна довжина поліней | 33 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 6 |
| Стекло | праве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 111 592 ₴
