
Велика топка для каміна вбудована Kratki MB120 камінна топка тривалого горіння з гільйотиною Kratki MB120 - 14 кВт
186 321 ₴
- Під замовлення
- Код: V0000001213
Відправка з 03 травня 2026Сучасна камінна топка тривалого горіння з гільйотиною Kratki MB120 - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлений із високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який накопичує тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димохід і димові труби, розташовані поперечно, збільшують площу теплообміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихлопних газів підвищує ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до деформацій завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверей розташовані в профільованому каналі, що забезпечує надійне прилягання та запобігає їхньому випаданню під час експлуатації.
Згоряння часток палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подавання повітря тільки ззовні через вбудований зовнішній повітряний вхід fi 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система подачі повітря: первинне повітря спрямоване до плити згоряння; вторинне - через отвори в задній стінці. Додатково застосована система очищення скла за допомогою повітряної завіси.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується якісними швами, виконаними в середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням BImSchV 2, які регулюють максимальний рівень викидів CO.
КОМФОРТ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна вставка — повне згоряння палива до дрібного попелу, що забезпечує мінімальну кількість залишків. Отримана теплова енергія від деревини використовується максимально. Нижня плита вставки значно зменшена відносно дверей.
Система чистого скла (повітряна завіса) знижує утворення сажі.
Дверцята вставки працюють у системі підйому — вікно піднімається вгору. Ця система побудована на основі противаги: сталеві троси працюють у напрямних на двох кулькових підшипниках, завдяки чому вага дверей розподіляється рівномірно. Вони рухаються по вогнетривких підшипниках уздовж напрямних, встановлених у рамі, що забезпечує легку, тиху та безперебійну роботу. Двері рухаються на кілька міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнювачів.
Механізм дозволяє піднімати та опускати дверцята для зручного завантаження дров, а також відкривати бічні вікна для очищення.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MB120 - 20 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MB120
- Ширина: 145.4 мм
- Висота: 136.3 мм
- Глибина: 56 мм
- Вага: 396 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 20 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 10.0 - 27.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 396 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Широкоформатне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1363 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1454 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 1454х1363х560 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 10.0 - 27.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 186 321 ₴








