Велика сталева топка для каміна Kratki MBA з гільйотиною - 17 кВт
МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес згоряння та підтримка температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру всередині камери.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихлопних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки закритому профілю. Ущільнення дверей розташовані в профільованому каналі, що гарантує щільне прилягання та захист від можливого випадання під час експлуатації.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямовується до пластини згоряння; вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Додатково застосовано систему очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах із ЧПК.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign і вимогам BImSchV 2, які регулюють максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна вставка забезпечує повне згоряння до пилу, тобто дрова згоряють у мінімальну кількість дрібного попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально. Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверей.
Дверцята вставки працюють за системою підйому — вікно піднімається вгору. Ця система побудована на основі противаги — сталевий тросовий шків працює в напрямних на двох шарикопідшипниках, завдяки чому вага дверей рівномірно розподіляється. Вони рухаються на вогнестійких підшипниках по напрямних, встановлених у рамі, що гарантує їх легку, тиху та безперебійну роботу. Рух дверей відбувається на відстані кількох міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнювача. Закривання дверей відбувається з великою силою притиснення до рами, що забезпечує повну герметичність топки.
Завдяки підйомно-опускному механізму дверей можна завантажувати необхідну кількість дров за раз. Додатковий механізм дозволяє відчиняти бічні вікна, що полегшує їх очищення та підтримання топки у чистоті.
Зменшення осідання сажі забезпечується завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, додає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшує передню частину вставки.
Дверцята оснащені сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBA - 17 кВт з гільйотиною можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBA
- Ширина: 96.6 мм
- Висота: 150 мм
- Глибина: 51.8 мм
- Вага: 320 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 17 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 8.0 - 21.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 320 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1500 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 966х1500х518 мм |
| Глибина | 518 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 8.0 - 21.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Ширина | 966 см |
- Ціна: 147 213 ₴








Відправка з 04 травня 2026