
Сталева камінна піч буржуйка на дровах Kratki ENYO пряме скло 8 кВт для повітряного опалення будинку
81 127 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006589
Відправка з 03 травня 2026Сучасна дров'яна піч камін буржуйка зі сталі Kratki ENYO з прямим склом без ручки 8 кВт опалювальна для заміського будинку дачі
Окремостояча піч Kratki ENYO з високоякісної сталі – це сучасний пристрій, що відповідає найсуворішим екологічним стандартам. Це ідеальна відповідь на сучасні тенденції в архітектурі.
Відмінні пропорції у поєднанні з унікальним баченням вогню дозволяють ENYO чудово вписатися у будь-який інтер'єр.
ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ
Ми розробили ENYO спеціально для найвибагливіших клієнтів. Піч привертає увагу своєю оригінальністю та чистотою форми, а гарний вигляд вогню приведе у захват кожного.
Ми були першими на ринку, хто застосував інноваційну систему відчинення дверей без ручок. Це не тільки впливає на безпечне використання, а й гарантує, що на передньому плані завжди буде лише вогонь. Сучасний стиль додатково підкреслюється декоративним склом.
ЕФЕКТИВНЕ ОПАЛЕННЯ
Ряд інноваційних рішень, використаних у печі ENYO, означає, що при обігріві приміщень нашим пристроєм ви можете бути впевнені у максимальному використанні енергії. Потужність пристрою дозволяє ефективно обігрівати площу до 60 м2.
Спалюючи суху деревину листяних порід, ви також заощаджуєте гроші. Незалежні дослідження ясно вказують на те, що деревина є одним із найдешевших джерел опалення.
У ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ
Ми наголошуємо на екологію! Купуючи нашу піч і застосовуючи правильні методи спалювання сухих дров листяних дерев, ви дбаєте про довкілля. Ви не сприяєте утворенню смогу.
Все це завдяки тому, що наш пристрій відповідає найсуворішим екологічним критеріям Ecodesign та німецькому стандарту BImSchV 2. Відмінна герметичність печі також означає, що її можна використовувати у будинках із рекуперацією тепла.
5 років гарантії…і ви не турбуєтесь ні про що!
Ми впевнені в якості нашіх пристроїв. Вибираючи наш товар, ви можете насолоджуватися спокоєм, безпроблемною експлуатацією та задоволенням від своєї покупки.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: ENYO
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 6.0 – 10.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 220℃
Максимальна довжина колод: 25 см
Фізичні параметри:
Вага: 179 кг
Ширина: 50,1 см
Висота: 112,8 см
Глибина: 39,1 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,01%
Викид пилу: 14 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень:8 кВт
Сезонна ефективність опалення: 70%
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 106
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель зі склом із шовкографією
Особливості дизайну: Повітрозабірник, зольник, облицювання камери згоряння, декоративне скло (пряме).
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 179 кг |
| Види твердого палива | Дрова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Температура диму з труби | 220 град. |
| Колір | Чорний |
| Тип палива | Тверде |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1128 мм |
| Глибина | 391 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 501 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Площа обігрівання | 60 м.кв. |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Тепломність печі | З великою теплоємністю |
| Номінальна потужність | 8.0 |
- Ціна: 81 127 ₴





