
Сталева дров'яна піч-камін Kratki THOR VIEW тристороннє скло 8 кВт для повітряного опалення приватного будинку
104 668 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00000792
Відправка з 03 травня 2026Сучасна прямокутна піч камін буржуйка зі сталі Kratki THOR VIEW тристороннє скління 8 кВт опалювальна вільностояча на дровах для заміського будинку дачі
Kratki THOR VIEW – вертикальна дров'яна піч прямокутної форми з високоякісної сталі. Призначена для повітряного опалення будинку. THOR VIEW - окремостояча піч-камін тривалого горіння з високим ККД. Тристороннє скління. Дверцята в передній панелі обладнані жаростійким керамічним склом. Теплоакумулюючий матеріал Termotec у камері згоряння. Знімні грати та зольник. Система чистого скла. Можливість підключення димоходу зверху чи ззаду. Гарантія 5 років.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Тристороннє скління робить вигляд вогню привабливішим, а додаткове декоративне скло підкреслює його чарівність. Внутрішня частина печі, облицьована плитами TERMOTEC, чудово контрастує з корпусом, надаючи всій конструкції сучасного вигляду.
Міцна ручка полегшує щільне закриття дверей. Завдяки цьому пристрій ідеально підходить для будинків із рекуперацією тепла.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам Ecodesign та стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний викид CO.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Більш ефективне горіння та триваліша підтримка температури досягається за рахунок обладнання камери згоряння TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру в топці.
Частинки палива згоряють завдяки дефлектору, що розширює шлях вихлопних газів. Цей процес також підвищує ефективність згоряння і забезпечує краще використання енергії, зводячи до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу. Додатково на виході вихлопу встановлена діафрагма, що виконує функцію, аналогічну дефлектору, що ще більше підвищує ефективність роботи пристрою.
Повітря в піч подається зовні завдяки вбудованому повітрозабірному соплу діаметром 100 мм. Саме підведення можна підключити до плити ззаду або знизу. Регулювання здійснюється за допомогою демпферного комплекту з одним регулятором, розташованим під дверима, що унеможливлює помилки через неправильне використання. Весь механізм працює дуже тихо та безвідмовно.
У топці використовується потрійна система подачі повітря на камеру згоряння. Під ґрати подається первинне повітря, що полегшує розпалювання деревини. Повторне повітря, що забезпечує екологічне горіння, подається через отвори в задній стінці.
Додатково в печі використовується система чистого скла (повітряна завіса), тобто. повітря подається безпосередньо до скла через систему каналів, розташованих з обох боків каміна. Таким чином кисень подається у верхню частину камери згоряння, де згоряють гази, що утворюються в процесі згоряння деревини, і це додатково знижує викиди шкідливого CO в атмосферу.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Фасад THORA обладнаний термостійким керамічним склом, яке витримує температуру до 660°C. Скло має сертифікат якості та безпеки.
Корпус та передня частина печі стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі. Вони також забезпечують стійкість усієї конструкції.
Ідеальну герметичність пристрою забезпечують міцні зварні шви. Сталеві елементи вирізаються лазером на сучасному устаткуванні, а потім згинаються на згинальних верстатах з ЧПУ.
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
У печі використовується спеціально профільована нижня пластина з матеріалу TERMOTEC, що робить камеру згоряння глибшою та дозволяє вміщувати більшу кількість дров.
Піч легко підтримувати в чистоті завдяки знімним гратам і контейнеру для збору золи.
Скління печі залишається чистим завдяки системі чистого скла.
Повітряна завіса відокремлює скло від каміна. Завдяки цьому скло не забруднюється.
THOR має можливість кріплення виходу вихлопних газів як зверху, так і ззаду пристрою, що полегшує його встановлення.
Під топкою знаходиться камера, в якій захована система з'єднань, що підводять.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: THOR/VIEW
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 83%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 5.5 – 10.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: праворуч
Температура відпрацьованих газів: 175℃
Максимальна довжина колод: 30 см
Фізичні параметри:
Вага: 140 кг
Ширина: 52,1 см
Висота: 122,4 см
Глибина: 43,8 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А+
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,099%
Викид пилу: 38 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень:8 кВт
Сезонна ефективність опалення: 73%
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 110,4
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Повітрозабірник, зольник, облицювання камери згоряння, декоративне скло
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 140 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 175 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1224 мм |
| Глибина | 438 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 521 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 104 668 ₴








