Сучасна камінна топка з повітряним опаленням Kratki MBA - 17 кВт ліва
МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес згоряння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру всередині камери згоряння.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихлопних газів підвищує ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки закритому профілю. Ущільнення дверцят розташовані в профільованому каналі, що гарантує правильне прилягання та захист від випадання під час роботи.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається виключно ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямовується до пластини згоряння; вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Додатково застосовано систему очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером та вигнуті на верстатах із ЧПК.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign та вимогам стандарту BImSchV 2, який регулює максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна вставка забезпечує повне згоряння до пилу, що означає, що дрова згоряють у мінімальну кількість дрібного попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально. Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверцят.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальний перфорований дизайн ручки захищає від надмірного нагрівання, що підвищує комфорт користування каміном.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з двома стеклами, з’єднаними під кутом (без кронштейнів).
Декоративне термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBA - 17 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBA
- Ширина: 90.5 мм
- Висота: 150 мм
- Глибина: 53.7 мм
- Вага: 238 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 17 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 8.0 - 21.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 238 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1500 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 905х1500х537 мм |
| Глибина | 537 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 8.0 - 21.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 905 см |
- Ціна: 127 493 ₴








Відправка з 04 травня 2026