
Сучасна камінна топка сталева кутова для опалення приміщення Kratki MBA з гільйотиною - 17 кВт права
170 611 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00000156
Відправка з 04 травня 2026Вбудована сталева камінна топка з гільйотиною Kratki MBA - 17 кВт права
МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес згоряння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру всередині камери згоряння.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихлопних газів підвищує ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки закритому профілю. Ущільнення дверцят розташовані в профільованому каналі, що гарантує правильне прилягання та захист від випадання під час роботи.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається виключно ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямовується до пластини згоряння; вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Додатково застосовано систему очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером та вигнуті на верстатах із ЧПК.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign та вимогам стандарту BImSchV 2, який регулює максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна вставка забезпечує повне згоряння до пилу, що означає, що дрова перетворюються на мінімальну кількість дрібного попелу. Отримана теплова енергія від дров використовується максимально. Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверцят.
Дверцята вставки працюють за системою підйому – вікно піднімається вгору. Ця система побудована на основі противаги: сталевий тросовий шків працює в напрямних на двох шарикопідшипниках, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Дверцята рухаються на вогнестійких підшипниках по напрямних, встановлених у рамі, що забезпечує їх легкий, тихий і безперебійний рух. Дверцята рухаються на відстані кількох міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнювача. Закривання дверцят відбувається з великою силою притиснення до рами, завдяки чому топка повністю герметична.
Завдяки підйомно-опускному механізму дверцят можна завантажувати необхідну кількість дров за раз. Додатковий механізм дозволяє відчиняти бічні вікна, що полегшує їхнє очищення та підтримання топки у чистоті.
Зменшене осідання сажі забезпечується завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з двома стеклами, з’єднаними під кутом (без кронштейнів).
Декоративне термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBA з гільйотиною - 17 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBA
- Ширина: 96.7 мм
- Висота: 150 мм
- Глибина: 59.1 мм
- Вага: 309 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 17 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 8.0 - 21.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 309 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1500 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 967х1500х591 мм |
| Глибина | 591 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 8.0 - 21.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 967 см |
- Ціна: 170 611 ₴






