
Сталева топка для каміна зі склом вбудована Kratki MBM топка камінна з повітряним опаленням - 10 кВт
84 374 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000762
Відправка з 03 травня 2026Сучасна камінна топка сталева з повітряним опаленням будинку Kratki MBM - 10 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлена з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для збереження тепла протягом тривалого часу досягається завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру всередині камери.
Високий димохід та поперечно розташована димова труба збільшують площу теплообміну між топкою і навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів допомагає підвищити ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напруг і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверцят, спроєктовані у профільованому каналі, забезпечують щільне прилягання та захищають від можливого випадання під час експлуатації.
Спалювання часток палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях вихідних газів.
Подача повітря відбувається тільки ззовні завдяки вбудованому каналу для зовнішнього повітря діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря у камеру згоряння: первинне повітря – спрямоване на пластину згоряння; вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Додатково застосовується система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПУ.
Фасад топки оснащений термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що регулює максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна топка забезпечує повне згоряння палива до пилу, що означає мінімальну кількість попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно. Нижня пластина топки значно зменшена відносно дверцят.
Знижене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальний перфорований дизайн ручки захищає від перегріву, що забезпечує високий комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна топка з декоративним склом, вигнутим під кутами.
Декоративне термостійке скло витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасний та елегантний вигляд, візуально збільшуючи фронт топки.
Дверцята оснащені сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBM - 10 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBM
- Ширина: 70.3 мм
- Висота: 126.1 мм
- Глибина: 42.8 мм
- Вага: 161 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 4.5 - 12.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 161 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1261 мм |
| Глибина | 428 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 703 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 703х1261х428 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 4.5 - 12.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | білий |
- Ціна: 84 374 ₴



