
Сталева опалювальна піч-камін Kratki KOZA TITAN на дровах з високим коефіцієнтом тепловіддачі 11 кВт
72 962 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006601
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна піч камін буржуйка зі сталі Kratki KOZA TITAN висока з верхньою полицею 11 кВт тривалого горіння для повітряного опалення заміського будинку дачі
KRATKI KOZA TITAN — окремостояча вертикальна піч простої форми з високоміцної сталі. Закругленість передньої частини печі та декоративне керамічне скло у дверцятах дозволяють спостерігати за вогнем під різними кутами. TITAN - чудове рішення для людей, які хочуть справжнього домашнього тепла, але не мають багато вільного місця в інтер'єрі. Сучасні технічні рішення гарантують економічне та екологічне спалювання. Теплоакумулюючий матеріал Termotec у камері згоряння довго зберігає тепло. Знімні грати і зольник дозволяють легко утримувати камін у чистоті. Система чистого скла. Можливість підключення димаря зверху або ззаду печі. Практична полиця у верхній частині каміна може бути місцем для підігріву чашки кави або чаю. Гарантія 5 років.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Велике переднє скло у поєднанні з глибокою камерою згоряння суттєво сприяють привабливому вигляду вогню.
Міцна сучасна ручка полегшує щільне закриття дверей.
Практична полиця у верхній частині печі може бути місцем для підігріву чашки кави або чаю. У свою чергу розміщення тут ефірних олій розкриє всю гамму аромату.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам Ecodesign та стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний викид CO.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Більш ефективне згоряння та триваліша підтримка температури досягається за рахунок обладнання камери згоряння TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру в топці.
Частини палива згоряють завдяки системі з двох дефлекторів, що розширюють шлях вихлопних газів. Цей процес також підвищує ефективність згоряння і забезпечує краще використання енергії, зводячи до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Повітря в пічку подається зовні завдяки вбудованому повітрозабірному соплу діаметром 100 мм. Сам забірник можна підключити до плити ззаду або знизу. Регулювання здійснюється за допомогою демпферного комплекту з одним регулятором, розташованим під дверима, що унеможливлює помилки через неправильне використання. Весь механізм працює дуже тихо та безперебійно.
В топці використовується потрійна система подачі повітря на камеру згоряння. Під ґрати подається первинне повітря, що полегшує розпалювання деревини. Повторне повітря, що забезпечує екологічне горіння, подається через отвори в задній стінці.
Додатково піч має систему чистого скла (повітряну завісу), тобто повітря подається безпосередньо до скла через систему каналів, що розташовані з боків каміна. Таким чином кисень подається у верхню частину камери згоряння, де згоряють гази, що утворюються в процесі згоряння деревини, що додатково знижує викиди шкідливого CO в атмосферу.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
TITAN обладнаний термостійким керамічним склом, що витримує температуру до 660°С. Скло має сертифікат якості та безпеки.
Корпус та передня частина печі стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі. Це забезпечує стійкість усієї конструкції.
Ідеальну герметичність пристрою забезпечують міцні зварні шви, виконані в середовищі благородного газу. Сталеві елементи вирізаються лазером на сучасному устаткуванні, а потім згинаються на згинальних верстатах з ЧПУ.
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
В печі використовується спеціально профільована нижня пластина з матеріалу TERMOTEC, яка опускає топку, роблячи камеру згоряння глибшою та здатною вмістити більшу кількість дров.
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагріву, що підвищує комфорт використання каміна.
Піч легко підтримувати в чистоті завдяки знімним гратам і контейнеру для збору золи.
Засклення печі залишається чистим завдяки системі чистого скла. Повітряна завіса відокремлює скло від каміна. Завдяки цьому воно не мажеться.
TITAN має можливість кріплення виходу вихлопних газів як зверху, так і ззаду пристрою, що полегшує його встановлення.
Під топкою розташована додаткова закрита камера, в якій захована зовнішня система входу повітря. Двері відчиняються за допомогою системи klik-klak, яка не потребує додаткової ручки.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KOZA/TITAN
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 11 кВт
Діапазон теплової потужності: 8.0 – 14.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 270℃
Максимальна довжина колод: 30 см
Фізичні параметри:
Вага: 139 кг
Ширина: 53 см
Висота: 113,7 см
Глибина: 47,5 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,1%
Викид пилу: 18 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 11 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 105,4
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Повітрозабірник, Облицювання камери згоряння, Зольник
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 139 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 11 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 270 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1137 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 72 962 ₴







