
Повітряна камінна топка кутова для опалення будинку Kratki MBM - 10 кВт ліва, суцільногнуте скло
117 608 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002821
Відправка з 04 травня 2026Повітряна камінна топка кутова сталева для будинку, дачі Kratki MBM - 10 кВт ліва, суцільногнуте скло
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлений із високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання тепла протягом тривалого часу забезпечується облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру всередині камери.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплообміну між топкою і навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напруг і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверцят, спроєктовані в профільованому каналі, забезпечують щільне прилягання та захист від можливого випадіння під час експлуатації.
Спалювання часток палива здійснюється завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихідних газів.
Подача повітря здійснюється тільки ззовні завдяки вбудованому каналу для зовнішнього повітря діаметром 125 мм. Регулювання повітря проводиться за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямоване на пластину згоряння; вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Додатково застосовується система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Фасад топки оснащений термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що регулює максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова топка забезпечує повне згоряння дров до дрібного попелу, що означає мінімальну кількість відходів. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно. Нижня пластина топки значно зменшена відносно дверцят.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагрівання, що забезпечує високий комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Топка з декоративним вигнутим склом.
Декоративне, термостійке скло витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасний та елегантний вигляд, візуально збільшуючи передню частину топки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBM - 10 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBM
- Ширина: 77.5 мм
- Висота: 126.1 мм
- Глибина: 49.2 мм
- Вага: 174 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 4.5 - 12.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 174 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1261 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 775х1261х492 мм |
| Глибина | 492 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 4.5 - 12.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 775 см |
- Ціна: 117 608 ₴







