
Сучасна камінна топка кутова сталева для опалення будинку, дачі Kratki MBM з гільйотиною права - 10 кВт суцільногнуте скло
160 727 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002822
Відправка з 04 травня 2026Кутова сталева камінна топка для опалення будинку Kratki MBM з гільйотиною - 10 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлений із високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання тепла забезпечуються облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, який підвищує температуру всередині камери.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплообміну між топкою і навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напруг і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверцят спроєктовані в профільованому каналі, що забезпечує щільне прилягання та захист від випадання під час експлуатації.
Згоряння частинок палива забезпечується завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихідних газів.
Подача повітря здійснюється тільки ззовні завдяки вбудованому каналу для зовнішнього повітря діаметром 125 мм. Регулювання подачі повітря проводиться одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямоване на пластину згоряння; вторинне подається через отвори на задній стінці. Також застосовується система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Фасад топки оснащений термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що регулює максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова топка забезпечує повне згоряння дров до дрібного попелу, що означає мінімальну кількість відходів. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Нижня пластина топки значно зменшена відносно дверцят.
Дверцята топки працюють за системою підйому – вікно піднімається вгору. Ця система побудована на основі противаги: сталевий тросовий шків працює в напрямних на двох кулькових підшипниках, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються на вогнестійких підшипниках по напрямних, встановлених у рамі, що гарантує легку, тиху та безперебійну роботу. Рух дверцят відбувається на кілька міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнювача. Замикання дверцят забезпечує сильний притиск до рами, завдяки чому піч повністю герметична.
Підняті та опущені дверцята дозволяють завантажувати потрібну кількість дров за раз. Додатковий механізм дозволяє відчиняти бокові вікна, що полегшує їхнє чищення та підтримку печі в чистоті.
Зменшення осідання сажі забезпечується завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Топка з декоративним вигнутим склом.
Декоративне, термостійке скло витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасний і елегантний вигляд, візуально збільшуючи передню частину топки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBM з гільйотиною - 10 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBM
- Ширина: 83.7 мм
- Висота: 126.9 мм
- Глибина: 54.6 мм
- Вага: 244 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 4.5 - 12.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 244 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1269 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 837х1269х546 мм |
| Глибина | 546 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 4.5 - 12.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 837 см |
- Ціна: 160 727 ₴








