Кутова сталева камінна топка для будинку Kratki MBN права - 8 кВт суцільногнуте скло
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлений із високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання тепла забезпечуються завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC — теплоакумулюючим матеріалом, який підвищує температуру всередині камери.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплообміну між топкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до навантажень і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверцят розроблені у профільованому каналі, що забезпечує щільне прилягання та захищає від випадкового випадання під час експлуатації.
Спалювання частинок палива здійснюється завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихідних газів.
Подача повітря здійснюється тільки ззовні через вбудований канал для зовнішнього повітря діаметром 125 мм. Регулювання подачі повітря виконується одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря — спрямоване на пластину згоряння; вторинне подається через отвори на задній стінці. Також застосовується система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Фасад топки оснащений термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign і обмеженням стандарту BImSchV 2, що регулює максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Безколосникова топка забезпечує повне згоряння дров до дрібного попелу, що означає мінімальну кількість відходів. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Нижня пластина топки значно зменшена відносно дверцят.
Знижене осідання сажі забезпечується завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальний перфорований дизайн ручки захищає від перегрівання, що підвищує комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з декоративним вигнутим склом.
Декоративне, термостійке скло витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасний і елегантний вигляд, візуально збільшуючи передню частину топки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBN - 8кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBN
- Ширина: 59.2 мм
- Висота: 116 мм
- Глибина: 54.7 мм
- Вага: 158 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 4.0 - 11.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 30 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 158 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Висота | 1160 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 592х1160х547 мм |
| Глибина | 547 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 4.0 - 11.0 |
| Максимальна довжина поліней | 30 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 592 см |
- Ціна: 117 752 ₴







Відправка з 04 травня 2026