Сталева топка для каміна зі склом Kratki MBM з гільйотиною та водяним контуром - 12 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Спеціальна водяна система дозволяє передавати велику кількість тепла від димових газів у систему опалення, що забезпечує високу енергоефективність.
Захист від перегріву за допомогою вбудованої трубки-спіралі з входом/виходом 1/2".
Дверцята каміна стійкі до напруги та стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей спроєктовані у профільованому каналі, що гарантує правильне прилягання та захищає від випадкового випадання під час експлуатації.
Більш екологічне горіння завдяки подвійній системі дефлекторів, яка подовжує шлях димових газів.
Повітря подається лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітряному впуску діаметром 125 мм із заслінкою. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції повітря в камері згоряння: первинне повітря – вторинне повітря подається під колосник через отвори на задній стінці. Додатково передбачена система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Фасад вставки обладнаний термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Камінна вставка без решітки забезпечує повне згоряння дров до пилу, що означає мінімальну кількість утвореного попелу. Отримана теплова енергія з дров використовується максимально. Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверей.
Дверцята вставки працюють у системі підйому - вікно піднімається вгору. Ця система побудована на основі противаги – сталевий тросний шків працює у напрямних на двох шарикопідшипниках, завдяки чому вага дверей розподіляється рівномірно. Вони рухаються на вогнестійких підшипниках уздовж напрямних, змонтованих у рамі, що гарантує їх легку, тиху та безпроблемну роботу. Рух дверей проходить на кілька міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнення. Замкнені двері щільно притискаються до рами, завдяки чому піч повністю герметична.
Завдяки підйомним дверцятам ви можете завантажити необхідну кількість дров за один раз. Додатковий механізм дозволяє відкривати бічні вікна, що полегшує їхнє очищення та підтримання чистоти печі.
Зменшене осідання сажі завдяки системі очищення скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температури до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Дверцята оснащені сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBM - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBM
- Ширина: 83.5 мм
- Висота: 122 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Вага: 315 кг
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 85 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 14.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 26.5 л
- Потужність водяного контура: 7 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 315 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1220 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 835х1220х491 мм |
| Глибина | 491 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 14.0 |
| Місткість води (l) | 26.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 7 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 835 см |
- Ціна: 155 426 ₴








Відправка з 03 травня 2026