Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 315 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 835 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 147 ₴


