Дров'яна вертикальна піч камін буржуйка Kratki ROLLO циліндрична тривалого горіння для опалення заміського будинку дачі 7 кВт
KRATKI ROLLO — окремо стояча піч циліндричної форми із високоміцної сталі, що призначена для роботи при підвищених температурах. Сучасний камін ROLLO – відмінне рішення для тих, хто шукає безпечний, зручний, екологічний пристрій із максимальним використанням енергії. Внутрішня частина печі облицьована інноваційним матеріалом Termotec, який акумулює тепло та підвищує температуру в печі. Міцна вертикальна ручка полегшує закриття дверей.
Пристрій відповідає вимогам Ecodesign та стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний викид CO. Частинки палива згоряють завдяки двом дефлекторам, що подовжують шлях вихлопних газів. Цей процес підвищує ефективність згоряння та забезпечує краще використання енергії, тим самим зводячи до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Повітря подається зовні через вбудований повітрозабірник діаметром 100 мм. Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря – подається під колосникові ґрати; вторинний – через отвори у задній стінці.
Дверцята каміна обладнані термостійким керамічним склом, яке витримує температуру до 660°C. Скло залишається чистим завдяки системі «чистого скла» (повітряна завіса). Камін також обладнаний знімним зольником без зняття решітки. Грати виготовлені з чавуну.
Перфорована конструкція ручки забезпечує її природне охолодження. Відмінна якість матеріалу та особлива конструкція ручки забезпечують комфортне використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Елегантна та зручна ручка, що легко адаптується до інтер'єру вашого будинку (варіант покупки: позолочена або нікельована ручка). Камера під топкою обладнана механізмом push to open – відкривання натисканням. Покращений огляд вогню завдяки закругленому склу.
Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: ROLLO
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 7 кВт
Діапазон теплової потужності: 4.0 – 10.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Так
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 269℃
Максимальна довжина колод: 25 см
Фізичні параметри:
Вага: 104,09 кг
Ширина: 52,6 см
Висота: 97,6 см
Глибина: 40,2 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,044%
Викид пилу: 19 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень:7 кВт
Сезонна ефективність опалення: 70%
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 106
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Повітрозабірник, зольник, облицювання камери згоряння
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 104.09 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 269 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 976 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 526 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 54 435 ₴










Відправка з 03 травня 2026