Сучасна кутова камінна топка для опалення будинку Kratki MBA з водяним контуром - 17 кВт
Вставки з подвійним склом лінійки MBA PW – це економічне та екологічне рішення з водяним контуром, яке не відрізняється від типових повітряних вставок. Завдяки незвичайному виду вогню та витонченій рамі ідеально вписується в дизайн сучасних інтер'єрів. Цей тип каміна часто обирають для будинків із відкритими просторами, наприклад, вітальнями, поєднаними зі столовими.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Вставка обладнана суцільним декоративним склом, що надає їй елегантного та сучасного вигляду. Таке рішення візуально збільшує фронт вставки та акцентує увагу на вогні.
Дверцята мають зручну ручку.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Ефективний процес горіння та підтримання температури для збереження тепла тривалий час завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплопоглинаючим матеріалом, який підвищує температуру в камері.
Допалювання паливних частинок завдяки двом дефлекторам, що подовжують шлях димових газів. Цей процес підвищує ефективність горіння, краще використовує енергію та мінімізує викиди шкідливих речовин у атмосферу.
Подача повітря до вставки здійснюється виключно ззовні через вбудований повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулюється дроселем із одним налаштувачем під дверцятами. Механізм працює безпомилково і дуже тихо.
У вставці використовується потрійна система вентиляції камери згоряння. Первинне повітря, що полегшує розпалювання дров, подається по всій ширині пластини для горіння. Безколосникова вставка забезпечує явище допалювання попелу. Вторинне повітря, яке забезпечує економічне та екологічне горіння, подається через отвори у задній стінці.
Додатково передбачена система чистого скла (повітряна завіса). Повітря подається безпосередньо до скла через канали з боків каміна, постачаючи його у верхню частину камери, де згоряють гази, що виділяються під час процесу згоряння деревини. Це додатково знижує викиди CO в атмосферу.
Завдяки цій системі вентиляції можна точно регулювати процес горіння.
Спеціальний блок із водяною сорочкою та горизонтально розташованою трубою для полум'я, через яку протікає вода, дозволяє збирати тепло від димових газів і передавати його в систему опалення, забезпечуючи високу енергоефективність. Пристрій має вбудовану трубчасту спіраль для захисту від перегріву. Корпус водяної сорочки посилений штифтами.
Вхід/вихід до системи – 1 дюйм, а до трубчастої спіралі – ½ дюйма.
Міцні та стійкі до напруг дверцята виготовлені з закритого профілю. Ущільнювач дверцят розташований у профільованому каналі, що гарантує його правильне прилягання та запобігає випаданню під час роботи.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Пристрій оснащено системою чистого скла – завдяки повітряній завісі потік повітря рівномірно розподіляється, змітаючи сажу та зводячи її осідання до мінімуму. Це дозволяє зберігати привабливий і чистий вигляд скла протягом тривалого часу.
Безколосникова вставка з допалюванням попелу. На практиці це означає, що паливо згорає до мінімальної кількості попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально.
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагрівання, що забезпечує комфортне використання каміна.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Завдяки конструкції та потрійній системі вентиляції камери згоряння вставка відповідає вимогам директиви Ecodesign.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBA - 17 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBA
- Ширина: 91 мм
- Висота: 146 мм
- Глибина: 57.5 мм
- Вага: 293 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 17 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 86 %
- Діапазон потужності обігріву: 9.0 - 19.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 47 л
- Потужність водяного контура: 9 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 293 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1460 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 910х1460х575 мм |
| Глибина | 575 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 9.0 - 19.5 |
| Місткість води (l) | 47 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 7 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 910 см |
- Ціна: 189 090 ₴








Відправка з 03 травня 2026