
Камінна сталева піч буржуйка Kratki KOZA AB S/N/O/DR обертова для повітряного опалення будинку дачі 8 кВт
72 055 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002881
Відправка з 03 травня 2026Сучасна дров'яна піч-камін зі сталі Kratki KOZA AB S/N/O/DR поворотний корпус 8 кВт буржуйка для обігріву заміського будинку дачі
Вертикальна безпечна та зручна у використанні піч на дровах Kratki KOZA AB S/N/O/DR циліндричної форми на ніжці. Виготовлена з високоміцної сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах. Корпус обертається на 360°C. Максимальне використання енергії. Повне згоряння завдяки двом дефлекторам, що подовжують шлях вихлопу. Потрійна система вентиляції повітря в камері згоряння. Система "чистого скла" (повітряна завіса). Облицювання камери згоряння теплоакумулюючим матеріалом TERMOTEC. Вбудований зовнішній повітрозабірник dm 125 мм забезпечує подачу повітря ззовні безпосередньо у вогнище, що призводить до кращого згоряння та комфорту використання печі. Дверцята каміну обладнані жароміцним керамічним склом, що витримує температуру до 660°C. Знімні грати та зольник дозволяють підтримувати піч в чистоті. Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення за каталогом: KOZA/AB/S/N/O/DR
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 78%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 5.5 – 10.5 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 125 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Максимальна довжина колод: 25 см
Температура відпрацьованих газів: 265℃
Фізичні параметри:
Вага: 113 кг
Ширина: 52,8 см
Висота: 110,8 см
Глибина: 42,2 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,08%
Викид пилу: 39 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 8 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 102,79
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Зольник, повітрозабірник, облицювання камери згоряння, корпус, що обертається
Гарантія: 5 років

МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина печі стійкі до високих температур завдяки використанню матеріалу – високоякісної сталі.
Спалювання частинок палива завдяки двом дефлекторам, які розширюють шлях вихлопних газів.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря – подається під колосникові ґрати; вторинне повітря подається через отвори у задній стінці. Додатково в печі використовується система чистого скла (повітряна завіса).
Ефективне згоряння та триваліша підтримка температури завдяки обладнанню камери згоряння TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру в камері.
Вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм, який забезпечує подачу свіжого повітря в піч зовні, що покращує горіння та підвищує комфорт використання.
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
Пристрій відповідає вимогам Ecodesign та стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний викид CO.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварним швам.
Сталеві елементи вирізаються лазером на сучасному устаткуванні, а потім згинаються на згинальних верстатах з ЧПУ.
Передня частина каміна має термостійку кераміку, що витримує температуру до 660°C.
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Знімні чавунні грати і зольник полегшують підтримання печі в чистоті.
Зменшення відкладень сажі завдяки системі чистого скла (повітряний дефлектор).
Елегантна та зручна висувна ручка.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Корпус, що обертається, дозволяє милуватися вогнем з будь-якої точки приміщення.
Краса вогню посилюється завдяки закругленому склу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 113 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 265 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1108 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 72 055 ₴






