
Вбудована камінна топка з повітряним опаленням, топка зі сталі для каміна Kratki MBO з гільйотиною - 15 кВт
137 281 ₴
- Під замовлення
- Код: V0000001220
Відправка з 04 травня 2026Сучасна сталева камінна топка з гільйотиною Kratki MBO - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримка температури для збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димохід і димова труба, розташовані поперечно, збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів допомагає підвищити ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей встановлені в профільованому каналі, що гарантує належну герметичність і запобігає можливому випадінню під час експлуатації.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря тільки ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря до камери згоряння: первинне повітря – спрямоване до пластини горіння; вторинне повітря – подається через отвори на задній стінці. Додатково застосована система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на машинах з ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, який визначає максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння палива в пил, що означає, що дрова згоряють у дрібний попіл у мінімальній кількості. Отримана теплова енергія від дров використовується максимально ефективно.
Нижня пластина вставки значно занижена відносно дверей.
Подвійна система відкриття дверей – підйом (гільйотина) та бічне відкривання. Підняті дверцята полегшують завантаження дров, а механізм бічного відкривання дозволяє чистити скло. Захист від несанкціонованого відкриття дверей.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасний та елегантний вигляд, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку з гільйотиною Kratki MBO - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBO
- Ширина: 95.2 мм
- Висота: 144 мм
- Глибина: 51.8 мм
- Вага: 305 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.0 - 19.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 305 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1440 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 952х1440х518 мм |
| Глибина | 518 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.0 - 19.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 952 см |
- Ціна: 137 281 ₴






