
Повітряна камінна топка кутова для заміського будинку Kratki MBO - 15 кВт права, суцільногнуте скло
137 281 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002829
Відправка з 04 травня 2026Сталева кутова камінна топка для опалення будинку Kratki MBO - 15 кВт права суцільногнуте скло
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для збереження тепла на тривалий час завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру в камері.
Висока димова труба та димохід, розташовані поперечно, збільшують площу теплообміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихлопних газів допомагає підвищити ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверцят розташовані в профільованому каналі, що гарантує їхнє правильне прилягання та захищає від можливого випадання під час роботи.
Згорання частинок палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Подача повітря виключно ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря – спрямоване на пластину горіння; вторинне повітря – подається через отвори, розташовані в задній стінці. Додатково застосовано систему чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки надійним зварним швам у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером та зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Фронт вставки оснащений жаростійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, які регулюють максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна вставка – повне згорання до пилу, що означає, що дрова перетворюються на мінімальну кількість золи. Отримана теплова енергія використовується максимально.
Нижня пластина вставки значно знижена відносно дверцят.
Зменшення відкладення сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагрівання, що забезпечує комфортне використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з декоративним вигнутим склом.
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, а також візуально збільшує передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBO - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBO
- Ширина: 90.5 мм
- Висота: 144 мм
- Глибина: 53.7 мм
- Вага: 233 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.0 - 19.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 233 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1440 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 905х1440х537 мм |
| Глибина | 537 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.0 - 19.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 905 см |
- Ціна: 137 281 ₴







