Сучасна кутова камінна топка для дачі з гільйотиною Kratki MBO - 15 кВт ліва суцільногнуте скло
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримка температури для збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димохід і димова труба, розташовані поперечно, збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей виконані в профільованому каналі, що забезпечує надійну герметичність і запобігає їх випадінню під час експлуатації.
Спалювання частинок палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря тільки ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря до камери згоряння: первинне повітря – спрямоване на пластину горіння; вторинне повітря – подається через отвори на задній стінці. Додатково використана система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на станках із ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що регулює максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння палива в пил, що означає згоряння дров у дрібний попіл з мінімальними залишками. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Нижня пластина вставки значно занижена відносно дверцят.
Дверцята працюють у системі підйому – вікно підіймається вгору. Система заснована на противазі – сталевий трос із шківом працює на напрямних із двома шарикопідшипниками, що забезпечує рівномірний розподіл ваги дверцят. Вони рухаються на вогнестійких підшипниках по напрямних у рамі, забезпечуючи легкий, тихий і надійний рух. Дверцята притискаються до рами з великою силою, що гарантує повну герметичність топки.
Завдяки підйомному механізму можна одночасно завантажити необхідну кількість дров. Додатковий механізм дозволяє відкривати бічні вікна для зручного очищення та догляду за топкою.
Система чистого скла (повітряна завіса) знижує осідання сажі.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з декоративним вигнутим склом.
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, а також візуально збільшує передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку з гільйотиною Kratki MBO - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBO
- Ширина: 96.7 мм
- Висота: 144 мм
- Глибина: 59.1 мм
- Вага: 301 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.0 - 19.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 301 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1440 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 967х1440х591 мм |
| Глибина | 591 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.0 - 19.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 967 см |
- Ціна: 180 352 ₴










Відправка з 04 травня 2026