
Топка зі сталі для каміна вбудована Kratki MBZ топка камінна з гільйотиною для опалення будинку - 13 кВт
127 493 ₴
- Під замовлення
- Код: V0000001217
Відправка з 04 травня 2026Вбудована камінна топка сталева з гільйотиною Kratki MBZ - 13 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димохід і димова труба, розташовані поперечно, збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей виконані в профільованому каналі, що забезпечує правильну герметичність і запобігає випадінню під час використання.
Спалювання частинок палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря тільки ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря до камери згоряння: первинне повітря спрямоване на пластину горіння, вторинне подається через отвори на задній стінці. Додатково використана система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах із ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандарту Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що регулює максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння палива в пил, що означає згоряння дров у дрібний попіл з мінімальними залишками. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Нижня пластина вставки значно занижена відносно дверцят.
Дверцята працюють у системі підйому – скло піднімається вгору. Система побудована на основі противаги: сталевий кабель працює в напрямних на двох кулькових підшипниках, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються на вогнестійких підшипниках уздовж напрямних, встановлених у рамі, що забезпечує легке, тихе й безпроблемне функціонування.
Завдяки підйомним дверцятам ви можете завантажувати необхідну кількість дров за раз. Додатковий механізм дозволяє відкривати бічні вікна для очищення скла.
Система чистого скла (повітряна завіса) зменшує осідання сажі.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, а також візуально збільшує передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку з гільйотиною Kratki MBZ - 13 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBO
- Ширина: 83.1 мм
- Висота: 140 мм
- Глибина: 53.2 мм
- Вага: 283 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 13 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 16.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 283 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1400 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 831х1400х532 мм |
| Глибина | 532 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 16.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 831 см |
- Ціна: 127 493 ₴






