Повітряна камінна топка кутова сталева для опалення будинку Kratki MBZ - 13 кВт права
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримка температури для збереження тепла протягом тривалого часу завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC – матеріалом, що акумулює тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димар і димова труба, розташовані поперечно, збільшують площу теплового обміну між каміном і навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів підвищує ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напруги та стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювач дверей розташований у профільованому каналі, що гарантує належне прилягання та захист від можливого випадіння під час експлуатації.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається лише ззовні через вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямоване на пластину згоряння; вторинне – подається через отвори в задній стінці. Крім того, застосовується система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварюванням, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПУ.
Фасад топки оснащений термостійкою керамікою, що витримує температури до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign та вимогам стандарту BImSchV 2, що обмежує викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безрешіткова топка – повне згоряння до пилу, що означає перетворення дров на мінімальну кількість попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Дно топки значно знижене щодо дверей.
Зниження відкладень сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагрівання, забезпечуючи високий комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна топка з двома скляними панелями, з’єднаними під кутом (без кріплень).
Декоративне термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного й елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину топки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBZ - 13 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBZ
- Ширина: 77.5 мм
- Висота: 140 мм
- Глибина: 53.7 мм
- Вага: 200 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 13 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 16.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 200 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1400 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 775х1400х537 мм |
| Глибина | 537 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 16.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 775 см |
- Ціна: 107 915 ₴









Відправка з 04 травня 2026