
Кутова сталева камінна топка для опалення приміщення, будинку, дачі Kratki MBZ з гільйотиною - 13 кВт ліва
151 081 ₴
- Під замовлення
- Код: V0000001218
Відправка з 04 травня 2026Кутова сталева камінна топка тривалого горіння Kratki MBZ з підйомними дверцятами - 13 кВт ліва
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC – матеріалом, що акумулює тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димар і димова труба, розташовані поперечно, збільшують площу теплового обміну між топкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихідних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напруги та стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювач дверей розташований у профільованому каналі, що забезпечує надійне прилягання і захищає від можливого випадіння під час експлуатації.
Згоряння частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається виключно ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря направляється на пластину згоряння; вторинне подається через отвори у задній стінці. Додатково використовується система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Фасад топки оснащений термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign і вимогам стандарту BImSchV 2, який регулює максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безрешіткова топка – повне згоряння до пилу, що означає мінімальну кількість попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Дно топки значно опущене відносно дверей.
Двері топки працюють у системі підйому – вікно піднімається вгору. Ця система базується на противазі: сталевий трос рухається в направляючих на двох кулькових підшипниках, рівномірно розподіляючи вагу дверей. Вони рухаються на вогнетривких підшипниках по направляючих, встановлених у рамі, що гарантує легкість, тиху роботу та відсутність збоїв.
Завдяки системі підйому дверей можна завантажувати достатню кількість дров одночасно. Додатковий механізм дозволяє відкривати бокові вікна для зручного очищення.
Зниження утворення сажі забезпечується системою чистого скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна топка з двома скляними панелями, з’єднаними під кутом (без кріплень).
Декоративне термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно додає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину топки.
![]()
Купити сталеву камінну топку з гільйотиною Kratki MBZ - 13 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBO
- Ширина: 83.7 мм
- Висота: 140 мм
- Глибина: 59.1 мм
- Вага: 266 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 13 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 16.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 266 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1400 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 837х1400х591 мм |
| Глибина | 591 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 16.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 837 см |
- Ціна: 151 081 ₴






