Сучасна камінна топка кутова сталева Kratki MBZ з водяним контуром - 13 кВт ліва
Подвійні скляні вставки лінії MBZ PW — це економічне та екологічне рішення з водяним контуром, яке за зовнішнім виглядом не відрізняється від стандартної повітряної вставки. Завдяки оригінальному вигляду полум’я та тонкій рамі вона ідеально пасує до дизайну сучасних інтер’єрів. Такий камін часто обирають для будинків із відкритими просторами, наприклад, віталень, суміщених із їдальнями.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Вставка оснащена цільним декоративним склом, яке надає їй елегантного та сучасного вигляду. Це рішення візуально збільшує передню частину каміна й акцентує увагу на полум’ї.
Дверцята оснащені зручною ручкою.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Ефективне горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла забезпечуються облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC, що накопичує тепло й підвищує температуру всередині камери.
Догорання частинок палива забезпечується двома дефлекторами, які подовжують шлях вихлопних газів. Це підвищує ефективність горіння, зменшує викиди шкідливих речовин в атмосферу та покращує використання енергії.
Повітря подається до топки виключно ззовні через вбудований повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулювання подачі здійснюється за допомогою одного регулятора під дверцятами. Уся система працює тихо й надійно.
Вставка має потрійну систему вентиляції камери згоряння. Первинне повітря для розпалювання подається по всій ширині пластини. Вторинне повітря, яке забезпечує економічне та екологічне горіння, надходить через отвори в задній стінці. Додатково використовується система чистого скла (повітряна завіса), яка подає повітря до скла й верхньої частини камери для догорання газів, що виділяються під час горіння. Це знижує викиди CO в атмосферу.
Спеціальна водяна система з горизонтальними трубками збирає тепло від димових газів і передає його в систему опалення, підвищуючи енергоефективність. Вбудована захисна трубка запобігає перегріванню.
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Система чистого скла забезпечує рівномірний розподіл повітряного потоку, зменшуючи осідання сажі до мінімуму й забезпечуючи привабливий вигляд скла протягом тривалого часу.
Безрешітна топка дозволяє допалювати паливо до мінімальної кількості попелу, максимально використовуючи теплову енергію.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Конструкція вставки й потрійна система вентиляції камери відповідають стандартам Ecodesign.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBZ - 13 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBZ
- Ширина: 78 мм
- Висота: 134 мм
- Глибина: 57.5 мм
- Вага: 240 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 13 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 16.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 34 л
- Потужність водяного контура: 7 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 240 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1340 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 780х1340х575 мм |
| Глибина | 575 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 16.0 |
| Місткість води (l) | 34 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 7 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 780 см |
- Ціна: 143 346 ₴








Відправка з 03 травня 2026