Вбудована камінна топка сталева для будинку Kratki NADIA - 10 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла забезпечуються облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC, що накопичує тепло та підвищує температуру всередині камери.
Догорання частинок палива здійснюється завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря здійснюється виключно ззовні через вбудований повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулювання подачі повітря відбувається за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря спрямовується на плиту горіння; вторинне повітря подається через отвори у задній стінці. Додатково використовується система чистого скла (повітряна завіса).
Чистота камери згоряння забезпечується завдяки шестигранній топці.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Фронтальна частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, який регламентує максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безрешітна топка забезпечує повне згорання палива до мінімальної кількості попелу. Теплова енергія із дров використовується максимально.
Зменшення утворення сажі досягається завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Вставка підходить для різних умов монтажу завдяки регульованим ніжкам і поворотному димоходу з регулюванням на 360 градусів.
Можливість зміни напрямку відкривання дверцят із лівого на правий.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Елегантна та зручна розсувна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki NADIA - 10 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki NADIA
- Ширина: 68.4 мм
- Висота: 121.1 мм
- Глибина: 41.8 мм
- Вага: 127.8 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 12.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 35 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 127.89 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1211 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 684 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 648х1211х418 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 12.5 |
| Максимальна довжина поліней | 35 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | білий |
- Ціна: 79 743 ₴









Відправка з 03 травня 2026