
Вбудована камінна топка для заміського будинку Kratki NADIA топка для каміна з гільйотиною - 12 кВт
120 760 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000727
Відправка з 04 травня 2026Вбудована камінна топка сталева з гільйотиною Kratki NADIA - 12 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла забезпечуються облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC, що накопичує тепло та підвищує температуру всередині камери.
Догорання частинок палива здійснюється завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря здійснюється виключно ззовні через вбудований повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулювання подачі повітря відбувається за допомогою одного регулятора, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря спрямовується на плиту горіння; вторинне повітря подається через отвори у задній стінці. Додатково використовується система чистого скла (повітряна завіса).
Чистота камери згоряння забезпечується завдяки шестигранній топці.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Фронтальна частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, який регламентує максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння до стану пилу, що означає, що дрова перетворюються на мінімальну кількість дрібного попелу. Отримана теплова енергія з дров використовується максимально ефективно.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Дверцята вставки працюють у системі підйому – скло піднімається вгору. Ця система побудована на основі противаги – сталевий трос із шківом рухається по напрямних на двох шарикопідшипниках, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони переміщуються на вогнетривких підшипниках вздовж напрямних, встановлених у рамі, що гарантує легку, тиху та безперебійну роботу. Рух дверцят здійснюється на кілька міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнювача. Закриті дверцята сильно притискаються до рами, завдяки чому пічка повністю герметична.
Завдяки підйомним дверцятам можна одночасно завантажити необхідну кількість дров. Додатковий механізм дозволяє відчиняти бокові вікна, що полегшує їх чистку та підтримання чистоти пічки.
Може використовуватися в різних умовах монтажу завдяки регульованим ніжкам і рухомому виходу диму з регулюванням на 360°.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Елегантна та зручна розсувна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку з гільйотиною Kratki NADIA - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki NADIA
- Ширина: 101.7 мм
- Висота: 130.7 мм
- Глибина: 47.8 мм
- Вага: 249 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 8.0 - 16.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 40 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 249 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1307 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 1017х1307х478 мм |
| Глибина | 478 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 8.0 - 16.0 |
| Максимальна довжина поліней | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1017 см |
- Ціна: 120 760 ₴






