Вбудована камінна топка для опалення будинку Kratki NADIA - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки високоякісній сталі, використаній у виробництві.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру всередині камери.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря виключно ззовні через вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулювання подачі повітря одним регулятором запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря – спрямоване на пластину згоряння; вторинне – подається через отвори на задній стінці. Додатково застосована система очищення скла (повітряна завіса).
Чистота камери згоряння забезпечується шестикутним вогнищем.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температури до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, які визначають максимально допустимий рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння до стану пилу, що означає мінімальну кількість попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Можливість використання в різних умовах монтажу завдяки регульованим ніжкам і рухомому виходу диму з регулюванням на 360°.
Можливість змінити напрямок відкривання дверцят зі стандартного лівостороннього на правостороннє.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, що витримує температури до 660°C. Воно надає каміну сучасного й елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Елегантна та зручна розсувна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki NADIA - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki NADIA
- Ширина: 97.9 мм
- Висота: 116.2 мм
- Глибина: 41.8 мм
- Вага: 173 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.5 - 17.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 173 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Широкоформатне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1162 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 979 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 979х1162х418 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.5 - 17.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | білий |
- Ціна: 103 522 ₴








Відправка з 03 травня 2026