
Кутова сталева камінна топка для опалення приміщення Kratki NADIA топка для каміна з гільйотиною - 14 кВт ліва
150 938 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000732
Відправка з 04 травня 2026Кутова сталева камінна топка для будинку Kratki NADIA з гільйотиною - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Ефективний процес горіння та підтримання тепла протягом тривалого часу завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC – теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру в камері згоряння.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря виключно ззовні через вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямоване на пластину згоряння; вторинне – подається через отвори на задній стінці. Додатково застосована система очищення скла (повітряна завіса).
Чистота камери згоряння забезпечується шестикутним вогнищем.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, які визначають максимально допустимий рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння до стану пилу, що означає мінімальну кількість попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально ефективно.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Подвійна система відкривання дверцят – підйом (гільйотина) та бокове відкривання. Підйомні дверцята полегшують завантаження дров, а механізм бокового відкривання дозволяє очищувати скло.
Може використовуватися в різних умовах монтажу завдяки регульованим ніжкам і рухомому виходу диму з регулюванням на 360°.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, яке витримує температури до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Камінна вставка з двома стеклами, скомпонованими під кутом (без кронштейнів).
Елегантна та зручна розсувна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki NADIA - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki NADIA
- Ширина: 106.4 мм
- Висота: 133.6 мм
- Глибина: 65.9 мм
- Вага: 310 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.5 - 17.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 70 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 310 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1336 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 1064х1336х659 мм |
| Глибина | 659 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.5 - 17.0 |
| Максимальна довжина поліней | 70 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1064 см |
- Ціна: 150 938 ₴








