
Вбудована камінна топка тристороння для опалення будинку Kratki NBC 800/400 з гільйотиною - 10 кВт
194 104 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00000491
Відправка з 04 травня 2026Тристороння камінна топка для опалення будинку Kratki NBC 800/400 з гільйотиною - 10 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки високоякісній сталі, що використовується у виробництві.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для збереження тепла на довший час завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру в камері.
Подача повітря лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямоване на горильну плиту; вторинне повітря подається через отвори у задній стінці. Також застосовується система очищення скла повітрям (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі захисного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена потрійним термостійким склом, що витримує температури до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, який визначає максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Рухома решітка та зольник забезпечують легке очищення вставки.
Дно камери згоряння значно заглиблене відносно дверей.
Подвійна система відкривання дверей - підйом (Гільйотина) та бічне відкривання. Підйомні двері полегшують завантаження дров, а механізм бічного відкривання забезпечує легке очищення скла.
Зменшене утворення сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Тристороннє скління каміна забезпечує максимальний огляд вогню.
Комфортний і тихий механізм підйому спрощує обслуговування та очищення вставки.
Декоративне термостійке скло витримує температури до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki NBC 800/400 - 10 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki NBC 800/400
- Ширина: 87.6 мм
- Висота: 147 мм
- Глибина: 62.2 мм
- Вага: 275 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 13.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 30 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Тристороннє
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 275 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Скло з трьох сторін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір топки | білий |
| Висота | 1470 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 876х1470х622 мм |
| Глибина | 622 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 13.0 |
| Максимальна довжина поліней | 30 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 876 см |
- Ціна: 194 104 ₴








