Чавунна топка тривалого горіння для дачі Kratki OLIWIA - 16 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
- Ефективне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам і стінкам камінної вставки, виготовленим із високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
- Повне згоряння паливних частинок завдяки дефлектору, що подовжує шлях димових газів.
- Підвищення ефективності роботи каміна через ручне регулювання тяги димоходу за допомогою вбудованої заслінки.
- Ручний контроль процесу горіння здійснюється за допомогою регулятора на зольнику.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
- Передня частина вставки обладнана термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
- Декоративна огорожа сприяє підтриманню порядку і захищає від випадання дров.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
- Система холодної ручки, яка знижує ризик опіків завдяки можливості її зняття під час горіння.
- Зольник для збору залишків згорілого дерева та решітка для легкого видалення попелу.
- Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki OLIWIA - 16 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki OLIWIA
- Ширина: 73.8 мм
- Висота: 81 мм
- Глибина: 44.3 мм
- Вага: 166 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 16 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 76 %
- Діапазон потужності обігріву: 9.0 - 23.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 166 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 738 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 873 ₴







