
Чавуннв камінна топка для заміського будинку Kratki OLIWIA топка для каміна гільйотиною - 16 кВт
116 940 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000151
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Класична чавунна камінна топка для дому Kratki OLIWIA з гільйотиною - 16 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
- Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам і стінкам вставки, виготовленим із високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
- Збільшення площі теплового обміну між гарячими димовими газами та приміщенням завдяки високому димоходу.
- Повне згоряння паливних частинок завдяки дефлектору, який подовжує шлях димових газів.
- Підвищення ефективності вставки через ручне регулювання тяги димоходу за допомогою вбудованої заслінки.
- Ручне керування процесом горіння здійснюється через регулятор на зольнику.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
- Передня частина вставки обладнана термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
- Декоративна огорожа підтримує порядок і захищає від випадання дров.
- Дверцята каміна стійкі до напруг і стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей розташоване в профільованому каналі, що забезпечує правильне прилягання і захищає від випадкового випадання під час роботи.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
- Дверцята вставки працюють у системі підйому - скло піднімається вгору. Система базується на противагах: сталевий трос і шківи працюють на двох підшипниках, завдяки чому вага дверей рівномірно розподіляється. Вони рухаються на вогнестійких підшипниках уздовж направляючих, що забезпечує легкість, тишу та надійність роботи.
- Завдяки підйомним дверцятам можна завантажити достатню кількість дров за один раз. Додатковий механізм дозволяє відкривати бічні вікна, полегшуючи їх очищення.
- Зольник для збору залишків згорілого дерева та решітка для легкого видалення попелу.
- Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
- Зручна ручка для відкривання дверцят.
- Можливість вирівнювання камінної вставки завдяки регульованим ніжкам.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
- Декоративне термостійке скло, яке витримує температури до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшує фронт вставки.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki OLIWIA - 16 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki OLIWIA
- Ширина: 95.22 мм
- Висота: 114.7 мм
- Глибина: 50.3 мм
- Вага: 244 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 16 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 76 %
- Діапазон потужності обігріву: 9.0 - 23.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 244 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1147 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 952х1147х503 мм |
| Глибина | 503 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 9.0 - 23.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 952 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 940 ₴







