
Класична камінна топка для заміського будинку, чавунна топка тривалого горіння Kratki WIKTOR - 14 кВт
46 318 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000164
Відправка з 18 квітня 2026+380 (97) 667-83-39
Класична чавунна топка тривалого горіння для дому, дачі Kratki WIKTOR - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
- Максимальне збереження тепла завдяки густо розташованим радіаторам і стінці топки, виготовленій з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
- Спалювання часток палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
- Підвищена ефективність роботи топки завдяки ручному регулюванню тяги димоходу за допомогою вбудованої заслінки.
- Контроль процесу горіння здійснюється за допомогою регулятора зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
- Класичний фасад топки оснащений термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
- Декоративна решітка допомагає підтримувати порядок і запобігає випаданню дров.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
- Система холодної ручки знижує ризик опіків завдяки можливості її зняття під час горіння.
- Зольник, у якому збираються залишки згорілих дров, і решітка для легкого очищення золи.
- Система чистого скла (повітряна завіса) зменшує осідання сажі.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki WIKTOR - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki WIKTOR
- Ширина: 73.8 мм
- Висота: 64.5 мм
- Глибина: 38.4 мм
- Вага: 124 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 6-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 45 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 124 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 645 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 738х645х384 мм |
| Глибина | 384 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6-18 |
| Максимальна довжина поліней | 45 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 738 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 318 ₴



