
Топка з чавуну для каміна вбудована, камінна топка для заміського будинку Kratki WIKTOR DECO - 14 кВт (180)
50 949 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00012925
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 112 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Глибина | 389 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 738 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 949 ₴

