
Чавунна топка тривалого горіння, вбудована камінна топка для дому Kratki WIKTOR з гільйотиною - 14 кВт
90 677 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000718
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Сучасна чавунна камінна топка з підйомними дверцятами Kratki WIKTOR - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
- Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам і стінці топки, виготовленій із високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
- Збільшення площі теплообміну між гарячими димовими газами та приміщенням завдяки високому димоходу.
- Згорання часток палива завдяки дефлектору, що подовжує шлях вихлопних газів.
- Підвищення ефективності роботи топки завдяки ручному регулюванню тяги димоходу за допомогою вбудованого клапана.
- Ручне керування процесом горіння через регулятор зольника.
БЕЗПЕКА НАЙВИЩОГО РІВНЯ
- Фронтальна частина топки оснащена жаростійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
- Декоративна решітка допомагає підтримувати чистоту і захищає від випадкового випадання дров.
- Дверцята каміна виготовлені зі стабільного профілю, що витримує напруги. Герметичність забезпечується ущільненнями у профільованих каналах, що гарантує правильне прилягання та безпеку у використанні.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
- Дверцята топки піднімаються за допомогою системи ліфта. Система базується на противазі: сталеві троси й ролики на двох кулькових підшипниках рівномірно розподіляють вагу дверей.
- Рух дверей здійснюється кількома міліметрами від корпусу, що запобігає пошкодженню ущільнення. Заблоковані дверцята щільно прилягають до рами, забезпечуючи герметичність.
- Завдяки підйомно-опускному механізму можна одночасно завантажити потрібну кількість дров. Бічні вікна відкриваються для зручного чищення.
- Зольник, де збираються залишки згорілого палива, і решітка для легкого видалення золи.
- Зменшення осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
- Зручна ручка для відкривання дверей.
- Можливість регулювання рівня камінної вставки завдяки регульованим ніжкам.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
- Декоративне жаростійке скло, здатне витримувати температуру до 660°C. Воно додає каміну сучасного й елегантного вигляду, а також візуально збільшує фронтальну частину топки.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki WIKTOR - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki WIKTOR
- Ширина: 95.2 мм
- Висота: 114.7 мм
- Глибина: 48.2 мм
- Вага: 201 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 6-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 45 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 201 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1147 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 952х1147х82 мм |
| Глибина | 482 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 6-18 |
| Максимальна довжина поліней | 45 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 952 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 677 ₴






