
Сучасна сталева камінна топка для опалення приміщення Kratki ZOSIA DECO с водяным контуром - 14 кВт
78 310 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00011801
Відправка з 03 травня 2026Сучасна камінна топка сталева для опалення будинку Kratki ZOSIA DECO с водяным контуром - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина камінної вставки витримують високі температури завдяки використанню високоякісної сталі.
Вбудовані вогневі труби та високий димар збільшують площу теплообміну.
Регулювання тяги повітря здійснюється за допомогою вбудованого демпфера.
Пристрій має потрійну систему аерації камери згоряння, що робить процес спалювання деревини екологічним та економічним.
Первинне повітря подається ззовні через вбудований патрубок діаметром 125 мм, розташований на дні вставки.
Вторинне повітря надходить через отвори на задній стінці камери, створюючи систему догорання газів. Це сприяє зниженню викидів шкідливих речовин, підвищенню ефективності каміна та зменшенню викидів CO.
Система чистого скла рівномірно розподіляє потік повітря, очищує скло і мінімізує утворення сажі. Завдяки цьому скло довгий час залишається чистим та привабливим.
Користувач має можливість незалежно регулювати аерацію для кожної з трьох систем, що забезпечує повний контроль над процесом горіння.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Висока герметичність забезпечується міцними зварювальними швами, виконаними в середовищі інертного газу.
Сталеві елементи точно вирізані лазером і зігнуті на сучасних верстатах з ЧПК.
Захист від перегріву завдяки вбудованій спіралі з підключенням 1⁄2" (вхід/вихід).
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign і BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO.
КОМФОРТ У ВИКОРИСТАННІ
Класичний фасад обладнаний термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
Система «холодна ручка» зменшує ризик опіків завдяки можливості знімання ручки під час горіння.
Декоративний бар'єр полегшує догляд за каміном та запобігає випаданню дров.
Знімна решітка та зольник забезпечують простоту очищення камінної вставки.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZOSIA DECO - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZOSIA DECO
- Ширина: 69 мм
- Висота: 90.5 мм
- Глибина: 57.2 мм
- Вага: 201.12 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 85.7%
- Діапазон потужності обігріву: 5,5 - 16,5 кВт
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 40,5 л
- Потужність водяного контура: 7,5 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 201 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85.7 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 905 мм |
| Глибина | 572 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 690х905х572 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5,5 - 16,5 |
| Місткість води (l) | 40.5 |
| Потужність водяного контуру (kW) | 7.5 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 78 310 ₴

