Чавунна топка тривалого горіння для дачі Kratki ZUZIA DECO - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам і стінкам вставки, виконаним із високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена поверхня теплообміну між гарячими вихлопними газами та приміщенням завдяки високому димоходу.
Спалювання частинок палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях вихлопних газів.
Підвищена ефективність вставки завдяки ручному регулюванню тяги димоходу за допомогою вбудованого демпфера.
Ручне управління процесом згоряння здійснюється через регулятор зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина вставки обладнана термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
Декоративна огорожа допомагає підтримувати чистоту та запобігає випаданню дров.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Зольник, де збираються залишки спаленого дерева, та решітка для легкого видалення золи.
Зменшене утворення сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Елегантна та зручна ручка.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Рама та дверцята каміна виготовлені зі сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA DECO - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA DECO
- Ширина: 65.2 мм
- Висота: 81 мм
- Глибина: 43.5 мм
- Вага: 140 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 7-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 140 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 652х810х435 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7-18 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | пряме деко |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 54 435 ₴



