Вбудована чавунна камінна топка для опалення будинку Kratki ZUZIA - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне утримання тепла завдяки густо розташованим радіаторам і стінці топки, виготовленій з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена площа теплообміну між гарячими димовими газами і приміщенням завдяки високому димоходу.
Спалювання паливних часток забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Підвищена ефективність топки завдяки ручному регулюванню тяги димоходу за допомогою вбудованого шибера.
Ручне управління процесом горіння здійснюється через регулятор зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Фронтальна частина топки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
Декоративний захист допомагає підтримувати чистоту та запобігає випадінню дров.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Зольний ящик, у якому збираються залишки згорілих дров, і колосник для легкого видалення золи.
Велика камера згоряння дозволяє завантажувати більшу кількість палива, зменшуючи необхідність частих дозаправок.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Елегантна та зручна ручка.
Можливість вирівнювання вставки завдяки регульованим ніжкам.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Каркас і дверцята каміна виготовлені зі сталі, розрахованої на роботу при підвищених температурах.
Камінна вставка з двома скляними панелями, розташованими під кутом одна до одної (без кронштейнів).
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA
- Ширина: 72.85 мм
- Висота: 97.35 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Вага: 183 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 7-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 183 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 973 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 728 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 728х973х491 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7-18 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | ліве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 77 594 ₴




Відправка з 03 травня 2026