Чавунна кутова камінна топка для дачі Kratki ZUZIA з підйомними дверцятами - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне збереження тепла завдяки густо розташованим радіаторам і стінці топки, виготовленій з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена площа теплообміну між гарячими димовими газами і приміщенням завдяки високому димоходу.
Спалювання часток палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Ручне управління процесом горіння здійснюється через регулятор зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Декоративний захист допомагає підтримувати порядок і запобігає випадінню дров.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Зольний ящик, у якому збираються залишки згорілих дров, і колосник для зручного видалення золи.
Велика камера згоряння дозволяє завантажувати більше палива, зменшуючи частоту дозаправок.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Елегантна і зручна ручка.
Можливість регулювання рівня камінної вставки завдяки регульованим ніжкам.
Подвійна система відкривання дверцят - підйомна (гільйотина) і бічна. Підйомна дверцята полегшує завантаження дров, а механізм бічного відкривання дозволяє легко чистити скло.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Каркас і дверцята каміна виготовлені зі сталі, що підходить для роботи при високих температурах.
Камінна вставка з двома скляними панелями, розташованими під кутом одна до одної (без кронштейнів).
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA
- Ширина: 84 мм
- Висота: 119.5 мм
- Глибина: 58.6 мм
- Вага: 243 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 7-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 243 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Висота | 1195 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 840х1195х586 мм |
| Глибина | 586 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 7-18 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 840 см |
- Ціна: 108 918 ₴






Відправка з 04 травня 2026