
Чавунна кутова камінна топка з повітряним опаленням для будинку Kratki ZUZIA ECO DECO - 12 кВт ліва
94 545 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002293
Відправка з 03 травня 2026Чавунна кутова камінна топка для опалення будинку Kratki ZUZIA ECO DECO - 12 кВт
Серія ZUZIA ECO — це чавунні камінні вставки з просторою топкою, додатково обладнані густо розташованими радіаторами. Завдяки цьому рішення площа теплопередачі в приміщення значно збільшується. Це також збільшує масу самого пристрою. Вставка має систему допалювання газів, які раніше не згорали. У поєднанні з іншими технічними рішеннями це забезпечує високу ефективність горіння, що дозволяє пристрою відповідати суворим вимогам екодизайну.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
Сучасний передній корпус вставки виготовлений зі сталі та оснащений декоративною жаростійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C. Скло сертифіковане на якість та безпеку.
Декоративне скло не тільки додає елегантності та сучасності, але й візуально збільшує передню частину вставки, підкреслюючи полум’я.
Рама дверей виготовлена із замкнутого профілю, що забезпечує її стабільність і стійкість до високотемпературних навантажень.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Пристрій оснащений системою "чисте скло" завдяки так званій повітряній завісі. Потік повітря рівномірно розподіляється, очищає скло та мінімізує утворення сажі. Це дозволяє довго підтримувати привабливий і чистий вигляд скла.
Для зручності очищення вставки передбачено решітку та контейнер для збирання золи. Також вставка має знімну огорожу, яка запобігає випаданню дров із топки та полегшує догляд за каміном.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Згорання частинок палива забезпечується завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів. Це підвищує ефективність горіння, сприяє кращому використанню енергії та знижує викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Пристрій оснащений системою потрійної вентиляції топки, завдяки чому процес горіння дров стає екологічним та економічним.
Подача первинного повітря до вставки здійснюється ззовні через вбудований повітрозабірник (125 мм), розташований у нижній частині.
Вторинне повітря подається через отвори в задній стінці топки, створюючи систему допалювання газів. Ця система знижує викиди шкідливих речовин, підвищує ефективність каміна і забезпечує низький рівень викидів CO.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Завдяки конструкції вставки та системі потрійної вентиляції топки пристрій відповідає вимогам екодизайну.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA ECO DECO - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA ECO DECO
- Ширина: 70.4 мм
- Висота: 99.6 мм
- Глибина: 51.6 мм
- Вага: 207 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 15.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 207 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 996 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 704 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 704х996х516 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 15.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | ліве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 94 545 ₴






