
Сталева камінна топка для опалення приміщення Kratki ZUZIA з водяним контуром та гільйотиною - 12 кВт
133 891 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000417
Відправка з 03 травня 2026Сталева камінна топка для будинку Kratki ZUZIA з водяним контуром та гільйотиною - 12 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина камінної вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Вбудовані димові канали та високий димохід збільшують площу теплообміну.
Збільшена поверхня теплообміну завдяки вбудованим димовим каналам і високому димоходу.
Ручне регулювання процесу горіння здійснюється за допомогою регулятора зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві деталі вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою трубчастою спіраллю з входом/виходом роз'єму 1/2".
Двері каміна стійкі до напружень і залишаються стабільними завдяки використанню закритого профілю. Герметичні ущільнювачі в профільованих каналах забезпечують надійне прилягання та захищають від можливого випадіння під час експлуатації.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам екодизайну та вимогам BImSchV 2, які визначають максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Подвійна система відкривання дверцят - підняття (гільйотина) та бічне відкривання. Підняті дверцята полегшують завантаження дров, а механізм бічного відкривання дозволяє легко очистити скло.
Рухома решітка та зольник дозволяють зручно очищувати вставку.
Декоративний бар'єр допомагає підтримувати чистоту та запобігає випаданню дров.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне жаростійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki ZUZIA - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA
- Ширина: 81.8 мм
- Висота: 114.4 мм
- Глибина: 54.9 мм
- Вага: 235 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 15.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 38 л
- Потужність водяного контура: 8 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 235 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1144 мм |
| Глибина | 549 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 818 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 818х1144х549 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 15.0 |
| Місткість води (l) | 38 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 8 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 133 891 ₴
