
Вбудована камінна топка кутова сталева Kratki ZUZIA DECO топка для каміна з водяним контуром - 12 кВт
132 697 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002862
Відправка з 03 травня 2026Кутова камінна топка сталева для опалення будинку Kratki ZUZIA DECO з водяним контуром - 12 кВт
Встановлюючи камін з водяною сорочкою, немає потреби створювати окрему систему центрального опалення. Його можна під'єднати до вже існуючої системи.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
У каміні з водяною сорочкою корпус має подвійні стінки. Простір між ними заповнений водою, яка поглинає тепло і передає його в систему опалення.
Покращений теплообмін у каміні забезпечують димові труби та високий димохід.
Регулювання потоку повітря здійснюється вбудованим клапаном.
Ручне управління процесом горіння здійснюється через подачу повітря з кімнати за допомогою зольника.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина каміна обладнана термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Вбудована змійовикова труба захищає камін від перегріву (вхід/вихід – 1/2").
Корпус і передня частина каміна стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Відмінна герметичність забезпечується завдяки міцним зварним швам у захисному газовому середовищі. Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах з ЧПК.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign та вимогам BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO.
КОМФОРТ У ВИКОРИСТАННІ
Рухома решітка та зольник дозволяють легко чистити камін.
Повітряна завіса відокремлює скло від камери, завдяки чому скло залишається чистим і більше тепла потрапляє в кімнату. Система чистого скла (повітряна завіса) зменшує утворення сажі.
Монтаж на нерівній поверхні та вирівнювання каміна забезпечуються регульованими ніжками.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камін із водяною сорочкою зовнішньо не відрізняється від стандартного повітряного каміна. Проте він має перевагу підключення до системи центрального опалення.
Камін має декоративне суцільне скло, що додає йому елегантності та сучасного вигляду. Завдяки такому рішенню передня частина каміна виглядає більшим візуально.
Декоративне скло з'єднується під прямим кутом (90 градусів).
Камін оснащений елегантною та зручною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki ZUZIA DECO - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA DECO
- Ширина: 70.4 мм
- Висота: 99.3 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Вага: 193 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 15.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 38 л
- Потужність водяного контура: 8 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 193 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 993 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 704 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 704х993х491 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 15.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | ліве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 132 697 ₴
