
Вбудована камінна топка тривалого горіння Kratki ZUZIA з водяним контуром та гільйотиною - 19 кВт
151 845 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000431
Відправка з 03 травня 2026Сталева топка для каміна вбудована Kratki ZUZIA з водяним контуром та гільйотиною - 19 кВт
Максимальне використання енергії
Корпус і передня стінка топки витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі.
Вбудовані водяні дефлектори і високий перехід каміна в димохід, що збільшує поверхню теплообміну.
Збільшена поверхня теплообміну завдяки вбудованим водяним дефлекторам і високому переходу каміна в димохід.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря, взятого з приміщення, здійснюється за допомогою попельника.
Безпека на найвищому рівні
Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння.
Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
Захист від перегріву за допомогою вбудованого змійовика - вхідний/вихідний роз'єм 1⁄2 дюйма.
Стабільні і витривалі до навантаження дверцята каміна виготовлені з закритого профілю. Герметизація дверцят розташована у профільованому каналі, що гарантує його належну адгезію та запобігає випаданню під час експлуатації.
Комфортне користування
Подвійна система відчиняння дверцят догори (ГІЛЬЙОТИНА) і вбік. Дверцята, що піднімаються і опускаються, полегшують наповнення деревиною, а механізм, який уможливлює бічне відчиняння, дозволяє відчистити скло більш ефективно.
Знімна решітка та контейнер для попельника дозволяють легко зберігати топку в чистоті.
Сучасний дизайн
Декоративна скляна панель типу glass, яка витримує температуру до 660°C і надає камінові сучасного та елегантного вигляду, оптично збільшує передню частину топки.

Купити сталеву камінну топку Kratki ZUZIA - 19 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA
- Ширина: 81.8 мм
- Висота: 114.4 мм
- Глибина: 54.9 мм
- Вага: 241 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 19 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 75 %
- Діапазон потужності обігріву: 10.0 - 24.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 40.5 л
- Потужність водяного контура: 15 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 241 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 19 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1144 мм |
| Глибина | 549 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 818 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 818х1144х549 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 10.0 - 24.0 |
| Місткість води (l) | 40.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 15 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 151 845 ₴
