
Велика топка зі сталі для каміна вбудована Kratki OLIWIA DECO камінна топка з водяним контуром - 22 кВт
120 330 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000489
Відправка з 03 травня 2026Сучасна камінна топка сталева з водяним контуром Kratki OLIWIA DECO - 22 кВт
Максимальное использование энергии
Корпус и передняя стенка топки выдерживают воздействие высоких температур благодаря используемому материалу - высококачественной стали.
Встроенные водяные дефлекторы и высокий переход камина в дымоход, что увеличивает поверхность теплообмена.
Увеличена поверхность теплообмена благодаря встроенным водяным дефлекторам и высокому переходу камина в дымоход.
Регулирование тяги воздуха с помощью встроенного шибера.
Ручной контроль за процессом сгорания воздуха, взятого из помещения, осуществляется с помощью попельника.
Безопасность на высшем уровне
Совершенная герметичность обеспечивается прочными сварными швами в закрытой камере сгорания.
Стальные элементы вырезаются лазером с помощью современного оборудования, а затем гнутся на машинах для сгибания CNC.
Защита от перегрева с помощью встроенного змеевика - входной/выходной разъем 1/2 дюйма.
Комфортное пользование
Декоративная перегородка облегчает удержание чистоты при использовании и защищает от выпадения дров.
Съемная решётка и контейнер для золы позволяют легко сохранять топку в чистоте.
Декоративная стеклянная панель типа glass, что выдерживает температуру до 800 °C и предоставляет камину современный и элегантный вид, оптически увеличивает переднюю часть топки.

Купити сталеву камінну топку Kratki OLIWIA DECO - 22 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki OLIWIA DECO
- Ширина: 73.8 мм
- Висота: 86.8 мм
- Глибина: 49 мм
- Вага: 212 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 22 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 75 %
- Діапазон потужності обігріву: 11.0 - 29.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 46.5 л
- Потужність водяного контура: 18 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 212 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 22 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 868 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 738 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 738х868х490 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 11.0 - 29.0 |
| Місткість води (l) | 46.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 18 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 120 330 ₴
