
Сталева прямокутна піч-камін Kratki JUNO/12/С чорна опалювальна на дровах тривалого горіння 12 кВт
82 226 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002886
Відправка з 03 травня 2026Сучасна дров'яна камінна піч Kratki JUNO/12/С чорна бічна панель 12 кВт буржуйка для опалення заміського будинку дачі вільностояча
KRATKI JUNO – ідеальне рішення для прихільників окремостоячих печей з сучасними каркасами. Піч виготовлена з високоякісної сталі, призначена для повітряного опалення будинку, має велику широку камеру згоряння (максимальна довжина дров 35 см). Простий і елегантний вигляд печі чудово поєднується з відмінними тепловими параметрами. Камінна піч добре працюватиме як у великих, так і в маленьких приміщеннях. Однією з її численних переваг є можливість регулювання повітря, що подається завдяки вбудованому повітрозабірнику. Декоративне скло надає каміну елегантності. Крім того, він має систему чистого скла, що разом з окремим контейнером для золи, що накопичується в ньому, допомагає підтримувати пристрій в чистоті і порядку. Гарантія 5 років.

МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Більш ефективне згоряння та триваліша підтримка температури завдяки обладнанню камери згоряння TERMOTEC – теплоакумулюючим матеріалом, що підвищує температуру в топці.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, що розширює шлях вихлопних газів. Цей процес також підвищує ефективність згоряння і забезпечує краще використання енергії, зводячи до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Первинне повітря подається в піч зовні завдяки вбудованому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Впускний отвір для повітря розташований у нижній частині печі. Піч має кришку на задній стінці і отвір в основі печі, завдяки якому користувач може вибрати, як підключити комплект подачі зовнішнього повітря. Регулювання здійснюється за допомогою демпферного комплекту з єдиним регулятором, розташованим під дверима, що унеможливлює помилки через неправильне використання. Весь механізм працює дуже тихо та безвідмовно.
Вторинне регулювання повітря, так зване повітряна завіса, здійснюється за допомогою механізму, встановленого над дверцятами топки. Відкриття механізму дозволяє подавати повітря в камін у верхній частині, де згоряють гази, що утворюються в процесі згоряння деревини, це знижує викид шкідливого CO в атмосферу. Система чистого скла суттєво знижує відкладення кіптяви на склі, зберігаючи його чистим.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина печі обладнана термостійким керамічним склом, яке витримує температуру до 660°C. Пропоноване скло має сертифікат якості та безпеки.
Корпус та передня частина печі стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварним швам, виконаним в середовищі благородного газу. Сталеві елементи вирізаються лазером на сучасному устаткуванні, а потім згинаються на згинальних верстатах з ЧПУ.
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Підтримувати камін у чистоті простіше завдяки встановленим ґратам і контейнеру, в якому збирається зола.
Крім того, осадження сажі обмежене завдяки системі чистого скла. Повітряна завіса відокремлює скло від каміна. Завдяки цьому воно не забруднюється і віддає більше тепла приміщенню.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камін обладнаний жаростійким декоративним склом, завдяки чому виглядає елегантно та сучасно. Використання такого рішення оптично збільшує передню частину топки та підкреслює видимість вогню.
Дверцята мають зручну ручку.
Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: JUNO/12/С
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Колір зовнішньої бокової панелі: чорний
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 75%
Номінальна потужність: 12 кВт
Діапазон теплової потужності: 6.0 – 16.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 160 мм
Діаметр повітрозабірника: 125 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 320℃
Максимальна довжина колод: 35 см
Фізичні параметри:
Вага: 200 кг
Ширина: 89,9 см
Висота: 90,1 см
Глибина: 45,1 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,1%
Викид пилу: 34 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень:12 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 98,88
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Повітрозабірник, Декоративне скло, Облицювання камери згоряння, Зольник
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 200 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 320 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 901 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 899 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 82 226 ₴





